Projekty

Navýšení kapacity svozu papíru v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín a Vsetín pro společnost TSR Czech Republic s.r.o.

Předmětem projektu bylo pořízení technologie systému pro svoz a separaci papíru zahrnující velkoobjemové kontejnery na sběr papíru, svozový vůz na svoz velkoobjemových kontejnerů s nosičem kontejnerů a hydraulickým nakládacím jeřábem, lis na papír a točnicový přívěs. Cílem projektu bylo navýšení kapacity svozu papíru a zefektivnění separace odpadů ve stávajícím provozu, navýšení podílu materiálového využití odpadů a snížení negativních dopadů na životní prostředí.

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Plakát

Navýšení kapacity svozu papíru v Plzeňském kraji pro společnost TSR Czech Republic s.r.o.

Předmětem projektu bylo pořízení technologie systému pro svoz a separaci papíru zahrnující velkoobjemové kontejnery na sběr papíru, svozový vůz na svoz velkoobjemových kontejnerů s nosičem kontejnerů a HNJ, točnicový přívěs, tandemový přívěs pro nákladní vozidlo a tunelové hydraulické rypadlo. Cílem projektu bylo navýšení kapacity svozu papíru a zefektivnění separace odpadů ve stávajícím provozu, navýšení podílu materiálového využití odpadů a snížení negativních dopadů na životní prostředí.

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Plakát